Apie mus

1995-aisiais Lietuvoje, ES ir NVS kryžkelėje, įkurta įmonė gebėjo prisitaikyti prie šių dviejų ekonominių polių. Nepaisant tam tikrų kultūrinių ir geografinių skirtumų, esančių tarp importuotojų ir eksportuotojų, mes užtikriname puikiai išmanantys savo amatą ir garantuojame aukštą logistikos paslaugų kokybę.


Visų pirma, plėtojame savo veiklą kelių transportu tarp Prancūzijos, Baltijos šalių ir NVS narių, kartu padengdami ir visą Europą. Kasdien iš Prancūzijos Baltijos šalių ir Rusijos kryptimi pajuda sunkvežimiai. Yra įkurtos dalinių krovinių linijos, nukreiptos iš / į Prancūziją, kuriomis sunkvežimiai važiuoja 4 kartus per savaitę.


Esame nepriklausoma įmonė, tarptautinio vežėjų susivienijimo „Astre“ (www.Astre.fr) narė ir tarptautinio platintojų tinklo „Palet system“ (www.paletsystem.com) partnerė. Gabename maisto produktus, bendro vartojimo prekes, kosmetiką, vaistus, tekstilę, industrines prekes, pavojingus krovinius (ADR) ir t. t.


Siūlome naujus, Euro5, turinčius TIR knygelę sunkvežimius. Mūsų teikiamos kelių transporto paslaugos atitinka ISO 9001, ISO 14001 standartus, turime AEO sertifikatą.

Kontaktai
Telefonas 00 370 5 2707900

partneriai