CCFL Narys

Prancūzų - lietuvių Chamber of Commerce

Vaidmuo, misija ir principai:

Nuo įkūrimo 2001 metais Vilniuje prancūzų - lietuvių Prekybos rūmai nuolat pletė savo veiklą. Nuo 2014 m pirmininkavimas prekybos rūmų priskiriamas p. Alexander Husty ir Otilijai Snieškaitei.

Prancūzų - lietuvių Prekybos rūmai yra asociacija, ne pelno siekianti organizacija, kuri buvo įkurta siekiant skatinti ir plėtoti verslo santykius tarp Prancūzijos ir Lietuvos įmonių.

Rūmai palaiko puikius santykius su Lietuvos ir Prancūzijos vyriausybėmis ir valstybinėmis institucijomis, yra labai aktyvus Lietuvoje ir 72 tinkamai atstovaujami aktyvūs įvairių sektorių: transporto ir logistikos, teisinės konsultacijos ir verslo konsultacijos, bankininkystės, apskaitos, viešbučių, restoranų, IT, maisto perdirbimo pramonės ir kt. Ką žinote ir ką kiti žino - tai pats vertingiausias turtas prekybos rūmų nariams. Mes suburiame žmones ir jų idėjas kurti tvirtus santykius, dalintis patirtimi,dirbti kartu, ir turėti didelį poveikį kuriant mūsų bendruomenės.

Prancūzijos ir Lietuvos įmonės, organizacijos ir individualūs nariai kviečiami prisijungti prie organizacijos ir aktyviai dalyvauti jos veikloje.

Kontaktai
Telefonas 00 370 5 2707900

partneriai